Tracon EVOZ3C20 kismegszakító 3P 20A C 6KA
Megnevezés teljes név kismegszakító 3p 20a c 6ka
Cikkszám tr-evoz3c20
Márka tracon
Szín fehér
Szállítói cikkszám evoz3c20
Leírás:
Kismegszakító, 3 pólus, C karakterisztika
Cikkszám:EVOZ3C20
Műszaki adatok 20A, C, 3P, 6kA
Termékleírás
Kioldási karakterisztika:
C
Pólusszám (összesen):
3
Biztosított pólusok száma:
3
Névleges áram:
20 A
Névleges feszültség:
400 V
Névleges szigetelőfeszültség Ui:
500 V
Névleges löketfeszültség-állóság Uimp:
4 kV
Zárlati szilárdság Icn EN 60898 szerint 230 V-nál:
6 kA
Feszültség fajtája:
AC
Zárlati szilárdság Icn EN 60898 szerint 400 V-nál:
6 kA
Frekvencia:
50 - 60 Hz
Kapcsolt nulla:
Nem
Kiegészítő berendezés lehetséges:
Igen
Modulszélesség:
Védettség:
IP20
Környezeti hőmérséklet üzem közben:
- 25 - 55 °C